RYBA AND THE WITCHES - TIMES OF TROUBLE

Erasmus Buddy

KATEGORIA: Studia

W dziesiątym odcinku „Makaronu Na Uszy”, czyli serii materiałów emitowanych w co drugi wtorek o 17:45, opowiem wam o programie „Erasmus Buddy”. Kolejne tygodnie erasmusowej przygody na półwyspie apenińskim mijają, a ja na moment chciałbym cofnąć się do samych jej początków. Przyjeżdżając w nowe miejsce i rozpoczynając swoją przygodę można napotkać na niezliczoną liczbę trudności. Zwyczajne poruszanie się po mieście, czy nawiązywanie nowych znajomości może sprawić więcej trudności niż możemy to sobie wyobrazić. W takich sytuacjach przydałby się ktoś kto na co dzień z takimi problemami radzi sobie na tyle dobrze, że nawet ich nie zauważa. Taką osobą jest właśnie wspomniany „Erasmus Buddy” czyli osoba przydzielana nam jako studentom Erasmusa, która ma za zadanie pomóc w razie jakichkolwiek problemów. 

Z drugiej strony, bycie „Erasmus Buddy"  to również niesamowita okazja do nawiązania międzynarodowych przyjaźni i przełamania bariery językowej dla miejscowych studentów. Gdybyście byli zainteresowani to oczywiście program działa również na poznańskich uczelniach. O tym kto może nim zostać i jakie należy spełnić w tym celu wymagania dowiecie się z materiału. Więcej informacji znajdziecie również na stronie ESN Poznań. Czy warto? Na to pytanie zachęcam żebyście odpowiedzieli sobie po wysłuchaniu kolejnego odcinka „Makaronu Na Uszy”.

Do usłyszenia za dwa tygodnie, jak zawsze o 17:45.

Szymon Majchrzak, ciao!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK