RYBA AND THE WITCHES - TIMES OF TROUBLE

Szkoły Doktorskie

KATEGORIA: Studia

W poniedziałkowym Studenckim Patrolu  po godz. 17:00 o Konferencji "Innowacje w zatrudnieniu osób niepełnosprawnych" oraz ich sytuacji na rynku pracy opowie Pełnomocnik Rektora UEP ds. Osób Niepełnosprawnych dr Katarzyna Lis.

Natomiast po godzinie 18:00 porozmawiamy z Prorektorem ds. nauki i współpracy międzynarodowej UAM, prof. Ryszardem Naskręckim, z którym połączymy się telefonicznie, żeby wysłuchać przemyśleń na temat debaty NKN Forum "Szkoły Doktorskie".

Wdrażane projekty szkół doktorskich zaprezentowali przedstawiciele różnych uczelni, dyskusja dotyczyła też struktury nowych szkół, wspólnych szkół dla kilku uczelni, programów kształcenia, zasad rekrutacji czy ewaluacji szkół doktorskich. W organizację wydarzenia włączyła się Krajowa Reprezentacja Doktorantów, a także Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Debata odbyła się 20 marca w Toruniu.

Dzwońcie do nas pod numer 61 875 02 13 lub piszcie podczas audycji na patrol@afera.com.pl. Zaprasza Kamil Paczek.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK