BARANOVSKI - CZUŁE MIEJSCE

Muzyka na żywo #4

KATEGORIA: Muzyka

Muzyka na żywo #4 – Bas / Gitara / Perkusja / Saksofon + Rhodes!

Najciekawsze muzyczne improwizacje powracają do Próżności! Muzyka na żywo po raz czwarty przeniesie poznańską publiczność w świat jazzowych klubów lat 50-tych i 60-tych!

Już w środę 10 kwietnia w klubie Próżność wystąpi stały skład muzyków Kacper Krupa (saksofon), Paweł Stachowiak (bas), Fryderyk Szulgit (gitara), Andrzej Konieczny (perkusja). Tym razem jazzmani wspomagani będą na scenie klawiszami rhodes’a, za którymi usiądą zaproszeni na tę okazję goście. Wszystko za sprawą formuły jam session, w ramach której razem z muzykami ze stałego składu, gościnnie zaprezentują się instrumentaliści chętni do wspólnego tworzenia na żywo. Stałym elementem wieczoru pozostaje muzyka będąca twórczym połączeniem jazzowych inspiracji z najciekawszymi odsłonami muzyki hiphopowej czy soulowej.

Po każdym koncercie na taneczne afterparty zaprasza Łukasz Kowalka (Duszne Granie), który z tej okazji zaprezentuje szeroką gamę muzyki tanecznej osadzonej w jazzowo, funkowych klimatach.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK