RYBA AND THE WITCHES - TIMES OF TROUBLE

Włoskie studia II

KATEGORIA: Studia

Dwa tygodnie temu mogliście usłyszeć o tym jak działa włoski system edukacji. Tym razem czas na trochę luźniejszy temat. Będzie o zabawie, perspektywach i czasie wolnym na studiach, czyli o prozie studenckiego życia. 

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że „studiowanie” to nie tylko wykłady, egzaminy, profesorowie i uczelnia. Nie od dzisiaj wiadomo, że miano studenta to określenie całego stylu życia, a żeby go opisać z pewnością nie wystarczy pięciominutowy reportaż. W związku z tym najbliższy odcinek „Makaronu Na Uszy” będzie, co prawda dotyczył włoskiego uniwersytetu, ale bardziej od strony czysto akademickiej. Już za dwa tygodnie przedstawię wam tą luźniejszą stronę bycia żakiem w kraju Dantego.

Jeżeli zostaliście choć trochę zainteresowani którymkolwiek z tematów to nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić was do włączenia radioodbiorników na 98,6 w najbliższy wtorek o 17:45.

Szymon Majchrzak, ciao! 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK