RYBA AND THE WITCHES - TIMES OF TROUBLE

Kolejna impreza z serii Blask w Próżności!

KATEGORIA: Muzyka

Już 27 kwietnia w Poznaniu wystąpi jeden z najpopularniejszych składów znad Sekwany skutecznie łączących w swojej muzyce house’owe beaty i sample z klubową dynamiką techno. Ich występ w Próżności to kolejna odsłona cyklu Blask, w ramach którego w Poznaniu występowali tacy artyści jak Claptone, Mark Knight, DJ Boring czy Weiss.

dOP to duet, stale zamieszkujący i tworzący w Berlinie. Obecni na klubowej scenie od 2007 roku, przeszli drogę od undergroundowej sceny Paryża do najpopularniejszych klubów globu i wydawnictw w takich labelach jak Eklo, SupplementFacts czy Watergate. Szeroki rozgłos zawdzięczają swoim występom na żywo, będącym połączeniem elektronicznych beatów i analogowego instrumentarium. W efekcie każdy z koncertów wymyka się ramom klasycznych imprezowych setów, przeradzając się w elektroniczne live acty. Ich występy można zobaczyć min. na takich platformach jak BoilerRoom czy Cercle. Niedawno szeregi dOP zasilił pianista i producent Fabien Leseuere, który wniósł dużo świeżości do muzyki francuskiego duetu i przyczynił się do rozbudowania ich setów.
 
Blask #7: dOP Live
27 kwietnia, klub Próżność

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK