TERRIFIC SUNDAY - MŁODOŚĆ

Edison Festival 2019

KATEGORIA: Muzyka

Muzyka na świeżym powietrzu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu? To właśnie Edison Festival – Taste The Music! Po sukcesie pierwszej edycji festiwal powraca z z kolejną odsłoną!

20 i 21 lipca ponownie nad Jeziorem Kierskim będzie można cieszyć się latem i dźwiękami ulubionej muzyki. Organizatorzy zapowiedzieli już występy m.in. Krzysztofa Zalewskiego, niXes, Bitaminy, O.S.T.R. czy tęskno, a teraz do line-upu dołączają kolejni artyści!


Sorry Boys
Sorry Boys, na czele, którego stoi charyzmatyczna Bela Komoszyńska, to zespół nowatorski, niebojący się sięgać po nieoczywiste rozwiązania. Intensywnie koncertują, grając trasy klubowe i goszcząc na najważniejszych festiwalach muzycznych w Polsce. Już 10 maja ukaże się ich czwarty album „Miłość”. Będzie to pierwsza w pełni polskojęzyczna i zarazem najbardziej piosenkowa z dotychczasowych płyt. W jednym z utworów gościnie pojawia się Kayah.  M.in. piosenki z tego albumu grupa będzie prezentowała podczas nadchodzących letnich festiwali.

Pola Chobot & Adam Baran
Mimo skrajnie różnych charakterów tworzą idealnie dobrany duet. Ich piosenki swą prostotą i transowością nawiązują do bluesa, często jednak wykraczając poza jego klasyczną formę. Pola jest wokalistką oraz autorką tekstów. Adam to gitarzysta i kompozytor. Podczas koncertów, często uzupełnianych przez perkusję, własne utwory przeplatają psychodelicznymi i awangardowymi improwizacjami.  W tym roku premierę będzie miała ich debiutancka płyta.


Snowman
Snowman zadebiutował na polskim rynku fonograficznym w 2008 roku eksperymentalnym krążkiem "Lazy", entuzjastycznie przyjętym zarówno przez słuchaczy jak i krytyków. Drugą płytą „The Best Is Yet To Come“ zespół pokazał swoje nowe bardziej melodyjne i dynamiczne oblicze. W 2017 powrócili z płytą „Gwiazdozbiór”, tym razem w całości polskojęzyczną. Już niedługo zaprezentują kolejny album, który zapowiada piosenka „Serce w butelce”.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK