THE SHINS - PHANTOM LIMB

Koncert DROPE / Division / Absolut Zero

KATEGORIA: Muzyka

Zapraszamy na wieczór mocnych brzmień do Klubu 9stóp!


Zagrają dla Was:

- Division
Hard Rockowy zespół ze Szczecina, założony w połowie 2017 roku. We wrześniu 2018 wydali swoje debiutanckie EP "Inside of You", które zawiera 5 najbardziej ikonicznych utworów zespołu. Inspirację znaleźli w największych gwiazdach grających muzykę typu Hard Rock. Aktualnie tworzą nowy materiał oraz szykują się do koncertów po całej Polsce.


- Absolut Zero
Poznański zespół, którego początki datuje się na początek roku 2018. Inicjatorami projektu byli Karol “Carlos” Lisowski (lead guitar) oraz Szymon Curyło (bass guitar). Inspiracją do założenia zespołu stała się rozmowa przeprowadzona z jednym z wiodących polskich gitarzystów, a zarazem wokalistą znanego polskiego zespołu rockowego/hardrockowego Luxtorpeda - Robertem “Litzą” Friedrichem, znanego również z zespołów t.j. Acid Drinkers, Kazik na Żywo, 2Tm2,3. Początkowo skład zespołu tworzyli: Mateusz Wróbel (drums), Adam Raszewski (rhythm guitar), Adam Matuszewski (vocal). W październiku 2018 roku zespół zakończył współpracę z ówczesnym wokalistą Adamem Matuszewskim, a od lutego 2019 jego rolę przejął Łukasz Mielnikowski.

- DROPE
Założony w 2017 roku w Poznaniu, grający szeroko pojęte odmiany metalu. Energiczni i młodzi muzycy, którzy z pasją grają każdy koncert. Grali u boku takich gwiazd jak Acid Drinkers, Hunter, Illusion czy Luxtorpeda.
Koncert odbędzie się pod patronatem Radia Afera!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK