T. LOVE - POECI UMIERAJĄ

Frankenstein Children i Naliah w klubie BaRock

KATEGORIA: Muzyka

16 maja w BaRock Club wystąpią zespoły Frankenstein Children oraz Naliah!

Frankenstein Children pochodzą z niewielkich miejscowości z widokówką lasów i gór. Od najmłodszych lat każdą wolną chwilę spędzają razem. Muzyka zawsze była w to wpleciona.Wyróżnieni na wielu przeglądach i festiwalach w całym kraju, zagrali nawet we Włoszech, na największym wyścigu autostopowym w Europie. Wiosną 2017 zwyciężyli w Akademickim Przeglądzie Muzycznym, organizowanym
przez poznańskie Radio Afera, co otworzyło im drogę do wszystkich imprez Juwenaliowych w Poznaniu, a rok później do piątej edycji Enea Spring Break.

W 2013 nagrali swoją pierwszą EPkę. Trzy lata później, własnym nakładem, wydali swój pierwszy longplay "I'm Here Somewhere" zarejestrowanym w Folktronika Studio. 12 kwietnia ukazał się drugi album zespołu pt. "Patience", który nagrany został wraz z producentem Marcinem Paterem (Clock Machine, Gypsy and the Acid Queen, So Flow), a jego znaczną część nagrali w domku w Bieszczadach w specjalnie zaprojektowanym przezeń statku kosmicznym.

NaliaH to poznański zespół, który powstał dzięki podróżniczym doświadczeniom, co przedkłada się na jego brzmienie. Muzyka NaliaH to podróż przez różne style, spośród których dominuje neo soul wzbogacony elementami alternatywnego rocka bluesa i jazzu. Całość zespolona charakterystycznym damskim wokalem i ubarwiona dźwiękami puzonu, występującego w nietypowej roli, jako instrument solowy.

Pomimo stosunkowo krótkiego stażu zespół zagrał na kilku ważnych wydarzeniach na koncertowej mapie Polski, m.in. w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu oraz na głównej scenie Poznańskich Juwenaliów przed Moniką Brodką i LemON, a także w finale eliminacji do Przystanku Woodstock oraz w studiu im. Agnieszki Osieckiej w półfinałach konkursu Jarocińskie Rytmy Młodych. Zespół został również entuzjastycznie przyjęty przez publikę, jako suportów takich zespołów jak Mikromusic oraz Lao Che, a także podczas secret shows SOFAR SOUND w Poznaniu, Pradze, Wrocławiu i Warszawie. W 2017 r. ukazał się debiutancki album zespołu zatytułowany „Long Way Out”.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK