BOVSKA - KIMCHI

In Hell's Duty

KATEGORIA: Muzyka

Koncert zespołu In Hell's Duty związany z premierą debiutanckiego albumu o tytule "Deep Grey Light". Gościnnie wystąpi zespół Dimera.


IN HELL'S DUTY

"Człowiek jest liną rozpiętą między zwierzęciem a nadczłowiekiem. Liną nad przepaścią." - Nietzsche.

In Hell’s Duty, zarówno w sferze muzycznej, jak i lirycznej, skupia swoją działalność artystyczną na konfrontacji i redefiniowaniu przeciwstawnych elementów natury człowieka. Twórczość grupy łączy ciężar, energię i groteskę, by wtem romansować z melancholią, harmonią i melodią. To mętny świat rozważań, w którym boskie spotyka piekielne, mrok może być światłem, a koniec nowym początkiem.

Grupa powstała w 2013 roku, a w jej skład wchodzą:
Radosław Żerko, Bartłomiej Cyranowski, Witold Brylewski, Filip Kulupa

W maju 2015 roku zespół wydał swoje debiutanckie EP pt. “Heaven’s Eyes Blind”. Muzyka zebrała pozytywne recenzje w prasie oraz publikacjach internetowych.

Nadszedł czas zmian, a z nim nowy kierunek. “Deep Grey Light” to pierwsze długogrające dzieło zespołu, które zawiera 11 nowych kompozycji, zabierających słuchacza w wyjątkowy świat mrocznego rocka In Hell's Duty. Materiał został zarejestrowany w Aurora Studio  przy współpracy z Danielem Witczakiem oraz Filipem Mieszkalskim.


DIMERA

Poznańska kapela powstała w 2016 r. W jej skład wchodzą: Emek (wokal), Michał (gitara), Mateusz (bębny), Dawid (gitara) oraz Rzepek (bas). Ich muzyka, określana przez sam zespół nu-metalcorem, to połączenie ciężkich riffów oraz chwytliwych melodii. Przełomowym momentem dla zespołu jest wydanie debiutanckiej EP'ki pt. "End Of All", której to premiera datowana jest na 01.06.2019 r.


Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK