AFRO KOLEKTYW - PRZEPRASZAM

Mocne otwarcie cyklu koncertów Na Falach

KATEGORIA: Poznań

Lato w Poznaniu zapowiada się koncertowo.Wszystko za sprawą tegorocznej edycji cyklu Na Falach. Podczas 10 bezpłatnych
koncertów zagra wielu znanych artystów. Pierwszego z nich będzie można posłuchać już 29 czerwca.

 
Podobnie jak w ubiegłym roku, dzięki środkom z budżetu Miasta Poznania, obędzie się cykl koncertów #NAFALACH. Nad jeziorem
Maltańskim i Strzeszyńskim będzie można bezpłatnie posłuchać znanych i lubianych artystów. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, które koordynują projekt, przedstawiły już gwiazdę pierwszego koncertu. W sobotę 29 czerwca na plaży miejskiej Strzeszynek wystąpi Natalia Nykiel wraz z zespołem.
 

Artystkę, która wypromowała takie hity takich jak Bądź Duży, Error czy Spokój, Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zaprezentowały w mediach społecznościowych.
 
- Wszystkich artystów będziemy ujawniać podobnie jak Natalię Nykiel. Co kilka dni na profilu facebookowym Maltańskiej Sceny Muzycznej oraz Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji pojawi się zagadka zapowiadająca kolejnego wykonawcę, a potem opublikujemy jej rozwiązanie. Mogę zapewnić, że lista muzyków, którzy odwiedzą Poznań podczas tego lata jest naprawdę imponująca. Zachęcamy do zaglądania na nasze media społecznościowe oraz strony internetowe  mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.
 
Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK