LAO CHE - NIE RAJ

Joga przy Fontannie

KATEGORIA: Poznań

Joga przy Fontannie to cykl cotygodniowych zajęć jogi na świeżym powietrzu. w tym roku odbędzie się 8. edycja tego wydarzenia.

Zajęcia Jogi przy Fontannie nierzadko gromadzą nawet ponad 200 osób w różnym wieku, na różnym poziomie zaawansowania, które wspólnie ćwiczą jogę poprawiając tym samym swoją sprawność, siłę, wytrzymałość i kondycję fizyczną. W akcję zaangażowani są nauczyciele kilku poznańskich szkół jogi, dzięki czemu podczas wakacyjnej praktyki przy Fontannie będzie można poznać różne style jogi.

W dwie niedziele, 14 lipca i 18 sierpnia, po zajęciach zapraszamy wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, do oddania krwi i zgłaszania się do rejestru dawców szpiku w ambulansie RCKiK, który przyjedzie na plac im. Adama Mickiewicza.

Ponadto w każdą niedzielę będą zbierane nakrętki od plastikowych butelek w ramach nakręconej akcji I Love Ziemek, która wspiera małego Ziemka w codziennej, żmudnej i kosztownej rehabilitacji. Zbierając plastikowe nakrętki będzie można pomóc w zbieraniu funduszy na turnusy oraz sprzęt niezbędny do codziennego funkcjonowania chłopca.

Joga przy Fontannie 2019 została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania. Zajęcia będą się odbywały w parku im. Adama Mickiewicza w każdą niedzielę wakacji (od 7 lipca do 25 sierpnia) o godzinie 9:00 – 10:30.

Udział w Jodze przy Fontannie jest bezpłatny. 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK