SŁUCHOWISKO O KRAINIE OLIMPIA

KATEGORIA: Kultura

W sobotę o godzinie 17:00 w ramach audycji Studio Fixum zapraszamy na słuchowisko powstałe na finał cyklu Kraina Olimpia w Scenie Roboczej!

Posłuchamy opowieści o Oro i Aro w Krainie Olimpia, ich oczami ujrzymy magiczną krainę i nauczymy się trochę o tym, co tak naprawdę jest ważne.

Słuchowisko jest wynikiem prawie dwutygodniowych warsztatów w ramach projektu Kraina Olimpia, w tracie których uczestnicy w wieku 9-13 lat poznawali tajniki dźwiękowego budowania opowieści. Bajkę o Oro i Aro w Krainie Olimpia napisał Mateusz Marczewski. Nad warsztatami słuchowiskowymi sprawowała pieczę Ola Zielińska, a swoją aktorską wiedzą podzieliła się Lena Schimscheiner. Za roślinną scenografię, towarzyszącą zeszłotygodniowej premierze odpowiada Gaik, zaś za warstwę zapachową Anna Gruszka. Wykonawcami i twórcami słuchowiska są Lena, Zosia, Staś, Jaś, Wincenty, Nadia i Fabian.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK