Nowa lepsza ramówka

KATEGORIA: Afera

Wakacje już za nami - uczniowie piszą pierwsze sprawdziany, studenci przygotowują się do nowego roku lub ewentualnie obgryzają paznokcie przed poprawkami, liście zaczynają żółknąć a dzień jest niestety coraz krótszy. Mamy jednak powody do uśmiechu dzięki Radiu Afera! W poniedziałek 30 września startuje jesienna ramówka na 98,6! Poniżej prezentujemy Wam najważniejsze zmiany. 

Nowe programy autorskie! W poniedziałki o 24.00 swoją misję kontynuować będzie Hipnoza, którą poznaliście podczas letnich miesięcy. W czwartki o 21.00 swój autorski program Córka Godzilli poprowadzi Iwona Skwarek z duetu Rebeka. W niedzielę o 18.00 zaprosimy Was na Magazyn Studenckiego Patrolu gdzie podsumujemy wydarzenia ze światka akademickiego mijającego tygodnia. 

Powrót Studenckiego Patrolu od poniedziałku do piątku od 17.00 do 18.30 co przynosi także powrót Hurtowni na godzinę 15.00. 

Powrót po wakacjach wielu audycji znanych Wam z poprzednich lat - Duszne Granie, Poczytalnia, Cisza Nocna, Poczochrany Miś, Modlitwy Psychodeliczne, Sobotni Aferanek, Podróżosfera, Kanada Pachnąca Muzyką, S-Musik, Polski Punkt Słyszenia oraz Sabotaż Kulturalny. 

Jeszcze zanim wystartuje nowa ramówka powróci na antenę Koncertowe Studio! Już w sobotę 28 września pierwszy koncert - kolejne premierowe występy muzyki na żywo co dwa tygodnie!

Zmiany godziny nadawania audycji dotkną Neverland (czwartek o 20.00), Auto-ironia (niedziela o 19.00) oraz Kwas w eterze (niedziela o 20.00). 

W nowej ramówce zabraknie na antenie audycji Berserk, Anarchia w eterze oraz Radiocaster. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy autorom tych audycji za fantastyczną pracę i niezapomniane spotkania muzyczne. Na szczęście większość tych osób usłyszycie na naszej antenie!

Do usłyszenia w nowym roku akademickim!

Nowa lepsza ramówka Radia Afera czas start! 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK