FREDDIE GIBBS & MADLIB - CRIME PAYS

Inny Festiwal

KATEGORIA: Kultura

Czyze swojej niepełnosprawności można uczynić broń wywołującą salwy śmiechu? Udowodnią to Jacek Noch i Mariusz Kałamaga podczas stand-upowego występu.O tym, że wózek nie musi być przeszkodą w robieniu kariery tancerki opowie Katarzyna Błoch, niepełnosprawna finalistka programu „Mam talent”. Poruszającą historię niewidomego jazzmana przedstawi nowy film „Ikar. Legenda Mietka Kosza” w
reżyserii Macieja Pieprzycy.
 
PoznańskaFundacja Barak Kultury już po raz siódmy organizuje w Wielkopolsce „Inny festiwal”, którego podstawowym celem jest integracja osób z niepełnosprawnościami z osobami pełnosprawnymi. Festiwal ma uświadomić uczestnikom, w jakich realiach żyją osoby z niepełnosprawnościami w naszym kraju. Poszczególne wydarzenia tłumaczone są na język migowy i prezentowane z audiodeskrypcją.

„Inny Festiwal” odwiedzi też kilka miejscowości w Wielkopolsce: Międzychód, Środę Wielkopolską, Witkowo, Szamotuły, Złotów. W tych miejscowościach Ba-Ku teatr pokaże spektakl „Całe życie w dresach” z Justyną Tomczak-Boczko w roli głównej, w reżyserii Przemka Prasnowskiego. W dwóch z wybranych miejscowości odbędą się także warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci  „Lokomotywa”, które przeprowadzi Ambientówka.

Program festiwalu dostępny jest TU

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK