Grunge'n'Rock Night U Bazyla

KATEGORIA: Muzyka

Grunge'n'Rock Night w klubie u Bazyla odbędzie się już 11 października. Zagrają: Man in the Box, Anywhere Us, BlowMan in the Box  - Tribute to Grunge to subkultura GRUNGE w pigułce. Grając największe hity takich zespołów jak Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden, oraz Alice in Chains, powstałe na początku lat 90-tych poprzedniego wieku w Seattle, pragniemy wskrzesić ówczesnego ducha alternatywnego rocka. Projekt Man in the [Box] tworzą doświadczeni poznańscy muzycy: Łukasz Rychlicki (wokal), Daniel Karpiński (perkusja), Błażej Lamprycht (gitara), Sebastian Newlin-Łukowicz (gitara) oraz Tomasz Struk (bas).
Grunge is not dead yet!

Anywhere Us- Szukaliśmy się bardzo długo. Czterej wariaci, każdy inny, ale rozumiejący się muzycznie. Gdziekolwiek My (Anywhere Us) tam towarzyszą nam dźwięki. Otaczamy się nimi, napędzamy. Jako słuchacze, wykonawcy i kompozytorzy nie zamykamy się na żadne style muzyczne. Inspirujemy się wieloma rzeczami i sami nawzajem. Nie zastanawiamy się za dużo czy to co gramy jest poprawne muzycznie, stylistycznie, pokoleniowo. Gramy to co się nam podoba, co czujemy. Bo nie ma prawdziwej muzyki bez emocji. Nasza muzyka jest ich echem, sposobem komunikowania się, dzielenia się nimi z innymi. Podobnie teksty, które odzwierciedlają otaczającą nas rzeczywistość. Są obrazami zdarzeń. Zwyczajnych, które przytrafiają się najczęściej, ale także tych skomplikowanych, wieloznacznych. Żywimy nadzieję, że odkryjecie w naszych dźwiękach własne emocje. Pozostańcie dostrojeni do Anywhere Us...

BLOW - to trzy różne charaktery połączone w jeden organizm muzyczny. W naszym trio występują: charyzmatyczna wokalistka o potężnym głosie, wydobywająca niskie dźwięki ze swej gitary basowej - Sara, posiadający niewątpliwie indywidualny i charakterystyczny styl grania perkusista - Wojtek oraz najbardziej szalony z całej trójki odpowiadający za pokręcone tempa i niebanalne solówki gitarzysta - Filip. Nasza muzyka opiera się na dynamicznych riffach, energetycznych rytmach perkusji oraz emocjonalnej warstwie lirycznej.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK