Czołowi polscy artyści zagrają kawałki Acid Drinkers!

KATEGORIA: Afera

Grupa Acid Drinkers świętowała w październiku XXX-lecie istnienia. Jubileusz został uświetniony specjalnym koncertem, podczas którego razem z popularnymi Kwasożłopami można było na scenie zobaczyć wiele gwiazd: Kasię Kowalską, Wojciecha Hoffmana czy byłych gitarzystów zespołu. Okazuje się jednak, że muzycy mają przygotowany jeszcze jeden prezent dla swoich fanów. Jak zdradziła nam podczas Aferanka wokalistka zespołów BiFF oraz SIQ Ania Brachaczek, jeszcze w tym roku ma ukazać się płyta z kawałkami Acidów, które na tapet wzięli inni artyści. Kiedy będziemy mogli ją usłyszeć i jakich artystach mowa? Anka na naszej antenie odkryła karty mówiąc:

W połowie grudnia wyjdzie płyta Acid Drinkers, specjalna, jubileuszowa na której różni artyści będą grać ich utwory. Usłyszymy m.in. Anię Rusowicz, Proletaryat, Decapitated, Nosowską, Vader oraz oczywiście BiFF. Mamy też już numer Krzysztofa Zalewskiego - tego nikt się nie spodziewał!

Jak widać zespół dba o fanów również przed Gwiazdką. 

PASUJE?! 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK