Pamięci Wojtka Zagaja

KATEGORIA: Afera

„Wojciech Zagaj, Mateusz Chłystun i Wojciech Raszewski, który za sterami będzie odpowiadał za całokształt tego wydarzenia, bo koncert to przecież duże wydarzenie.(…)Widzę, że panowie powoli odpalają już swoje gitary, więc chyba możemy zaczynać!”

Tak Wojtek Zagaj przywitał się ze słuchaczami Afery i audycji Koncertowe Studio 19 stycznia 2014 roku. 

Ciepły, radiowy głos, perfekcyjna dykcja i zawsze idealne przygotowanie do programu, który prowadził. Taki był i tak go zapamiętamy. Najtrudniej w tym wszystkim pogodzić się jednak ze słowem „był”. 

Wojtek odszedł nagle, w lipcu. Wiadomość o jego śmierci sparaliżowała wszystkich, którzy go znali i wszystkich, z którymi był blisko. To akurat spora rzesza, bo Wojtek miał niezwykłą zdolność, dzięki całemu zespołowi swoich cech - skracania dystansu i zjednywania sobie ludzi. Kochał muzykę i to właśnie przy muzyce chcemy go wspominać i symbolicznie pożegnać. Muzyce, która za jego sprawą wybrzmiała w aferowym eterze. 

Zapraszamy na specjalne wydanie audycji Koncertowe Studio w sobotę, 30 listopada o 16:00. 

Chcemy to jesienne popołudnie zadedykować Wojtkowi i jego słuchaczom. Nadamy archiwalne fragmenty audycji, którą reaktywował i współtworzył przez kilka lat. Z bliskimi współpracownikami Wojtka porozmawiamy o nim i jego miłości do Radia i dźwięków.

Bądźcie z nami.
Sobota, 30.11.2019, godz. 16:00
98,6 Mhz i na www.afera.com.pl  

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK