GORILLAZ - STRANGE TIMEZ

Poznań Game Jam w Neverlandzie

KATEGORIA: Poznań

W czwartek przygotujemy się wspólnie do corocznego wydarzenia związanego z tworzeniem gier wszelkiej maści. Razem z organizatorami porozmawiamy o Poznań Game Jam, na którym programiści, graficy komputerowi, projektanci i muzycy spotykają się by wspólnie tworzyć gry komputerowe, a na ich wykonanie mają zaledwie 48 godzin. Jest to moment, w którym profesjonaliści i początkujący twórcy gier mają okazję się spotkać i pracować wspólnie nad projektem, który może rozwinąć się w przyszłości.

W Poznaniu odbędzie się 9 edycja tego wydarzenia, która rozpocznie się już w najbliższy piątek - 31.01. Imprezę ponownie gościć będzie Wydział Informatyki Politechniki Poznańskiej w Centrum Wykładowym i Bibliotece Technicznej na Piotrowie. Poznań Game Jam jest częścią większego wydarzenia - Global Game Jam, który odbywa się w kilkuset (!) miejscach na świecie.
O tym, jak się zapisać, co ze sobą zabrać i jak wyglądały poprzednie edycje dowiecie się podczas czwartkowej audycji Neverland o godzinie 20:00, na którą serdecznie zaprasza Diana Lisiecka.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK