Drogowskazy Kariery

KATEGORIA: Studia

Drogowskazy Kariery to projekt organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, który odbędzie się terminie: marzec-kwiecień. W ramach Drogowskazów Kariery będą organizowane szkolenia i warsztaty skierowane do studentów.

Celem projektu  jest pomoc w osiągnięciu sukcesu zawodowego oraz przybliżenie podstawowych zagadnień z obszaru kreowania własnej ścieżki zawodowej. Pozyskana przez uczestników wiedza z pewnością przyda się przyszłości. Tematyka organizowanych warsztatów i szkoleń będzie obejmować m.in.  wystąpienia publiczne i autoprezentację, budowanie własnej marki czy radzenie sobie z coraz częściej wykorzystywanym przez pracodawców rodzajem rekrutacji - Assessment Centre. Szeroki wachlarz warsztatów i wykładów pozwoli na dotarcie do dużej liczby studentów, a tematy przeprowadzanych spotkań umożliwią wybór dopasowanego do danej osoby szkolenia.

Terminy poszczególnych szkoleń dostępne są TU

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK