Trwają zgłoszenia do Nagrody Naukowej Miasta Poznania i Stypendium dla młodych badaczy

KATEGORIA: Studia

Urząd Miasta czeka na zgłoszenia do 30 kwietnia, następnie wybierze najzdolniejszych naukowców stolicy Wielkopolski - Nagrodę Naukową Miasta Poznania otrzyma osoba, która może poszczycić się wybitnymi osiągnięciami naukowymi w ciągu ostatnich dwóch lat. Z kolei stypendium przeznaczone jest dla zdolnych naukowców i naukowczyń, którzy nie ukończyli 30 roku życia - informują organizatorzy.

Na realizację konkursu Miasto przeznaczy blisko 120 tysięcy złotych. Wartość Nagrody Naukowej to 60 tys. zł. Z kolei wysokość stypendiów zależy od liczby osób uhonorowanych przez kapitułę. 

Swoje propozycje kandydatów mogą zgłaszać Radni Miasta Poznania, członkowie kapituły, działające w Poznaniu stowarzyszenia i fundacje zajmującym się nauką, szkoły wyższe, instytucje i jednostki naukowe oraz dotychczasowi laureaci Nagrody Naukowej Miasta Poznania - Wypełnione wnioski należy przesłać pocztą na adres Urzędu Miasta Poznania - Wydział Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej, plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań. W związku z zagrożeniem epidemicznym, akceptowane będą także wnioski przesyłane drogą mailową - przypominają organizatorzy.

Więcej informacji znajdziecie pod numerem telefonu 61 878 57 40, adresem akademickipoznan@um.poznan.pl i na stronie internetowej.

fot. Urząd Miasta Poznania

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK