Znamy nowy termin Short Waves Festival

KATEGORIA: Kultura

Short Waves Festival miał odbyć się w trzecim tygodniu marca. Obecna sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że festiwal został przesunięty na drugą połowę sierpnia.

- Normalnie o tej porze wspominalibyśmy teraz te wszystkie filmy, które obejrzeliśmy razem w Poznaniu. Sytuacja na świecie wszystkich zaskoczyła i sprawiła, że musieliśmy zrewidować nasze plany na przyszłość. Patrząc wstecz, widzimy, że decyzja o przeniesieniu Short Waves Festival 2020 na sierpień była odpowiedzialna i jak najbardziej słuszna - informują organizatorzy.

Pierwsza letnia edycja Short Waves Festival odbędzie się w dniach 18-23 sierpnia. 12. edycja festiwalu nosi hasło FixingThe Future.

- Sytuacja na świecie zmienia się z dnia na dzień, więc oczywiście będziemy na bieżąco reagować na zmiany. Jedno wiemy na pewno - to będzie zupełnie nowe lato, gdyż kalendarz kulturalny w Poznaniu przetasował się całkowicie. Wszystko wskazuje na to, że Short Waves będzie znów pierwszym festiwalem filmowym w naszym mieście. Wciąż pracujemy nad programem i organizacją sierpniowej odsłony. W międzyczasie będziemy prowadzić działalność online, która stała się w obecnej sytuacji jedynym racjonalnym rozwiązaniem. Przykładem takiej akcji będzie premiera online naszego programu Short Waves onTour. Zapraszamy na nasze social media, gdzie będziemy o wszystkim informować na bieżąco - czytamy w komunikacie.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK