Wyjdź z kwarantanny ze stypendium

KATEGORIA: Studia

Organizatorzy przekonują do startu wszystkie ścisłe umysły - Okres kwarantanny to dobry moment, gdy mając więcej czasu możemy dobrze zrobić rzeczy, które zostawialiśmy na ostatni moment - i postawić na swój rozwój! Tak się składa, że Fundacja Edukacyjna Perspektywy już szósty raz zachęca maturzystki i studentki kierunków informatycznych do aplikowania do prestiżowego programu stypendialnego Nowe Technologie dla Dziewczyn! - mówi jedna z organizatorek Perspektywy Women in Tech, Joanna Maraszek.

W konkursie jak co roku 25 maturzystek i studentek kierunków technicznych i ścisłych otrzyma między innymi wsparcie mentoringowe i
12 000 złotych.

W tej edycji konkursu można uzyskać informacje na jego temat dzięki zdalnym konsultacjom - Każda dziewczyna zainteresowana aplikowaniem, może liczyć na indywidualną rozmowę online ze stypendystką poprzedniej edycji, o tym jak skutecznie wypełnić formularz. To wyjątkowa okazja! - dodaje Joanna Maraszek.

Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK