LALI PUNA - NIN-COM-POP

Pandemia uwieczniona na zdjęciach

KATEGORIA: Kultura

Praca zdalna, szycie maseczek dla lokalnych szpitali, nauka online, nadrabianie filmowych zaległości, domowe treningi… Jak wygląda Wasza codzienność w czasach pandemii? Podzielcie się nią na fotografiach w ramach projektu Razem 2020!

Razem 2020 to wezwanie dla wszystkich osób, którym udało się uwiecznić na zdjęciach, jak wygląda polska rzeczywistość w czasie światowej pandemii COVID-19.

- Czas walki ze światową pandemią spowodowaną koronawirusem COVID-19 jest trudny dla nas wszystkich. My, fotografowie, również odczuliśmy skutki, niejednokrotnie tracąc z dnia na dzień zlecenia planowane od miesięcy. Jednak jesteśmy w stanie zrobić dużo dla świata, pokazując jak on wyglądał w tych trudnych chwilach – informują organizatorzy projektu.

Z nadesłanych zdjęć powstanie swojego rodzaju kronika pandemii – album książkowy upamiętniający aktualne wydarzenia. Całkowity dochód ze sprzedaży albumu zostanie przeznaczony na wsparcie artystów.

Aby zgłosić się do projektu, należy wypełnić formularz rejestracyjny i wysłać prace, które obrazują, jak wygląda codzienność w okresie pandemii: ulice miast, uprawianie sportu, uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych, życie zawodowe czy spędzanie czasu w domach.

Więcej o projekcie znajdziecie na stronie www.razem2020.pl. Twórcą Razem 2020 jest Stowarzyszenie Scena Babel.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK