Podcasty Estrady Poznańskiej

KATEGORIA: Kultura

W czasie, kiedy większość wydarzeń kulturalnych została odwołana, Estrada Poznańska postanowiła przenieść aktywność i kreatywność na nowe obszary. Uruchomiła platformę, na której znajduje się 7 podcastów.

- Tęsknimy za naszymi odbiorcami, dlatego w tym trudnymczasie postanowiliśmy stworzyć kulturalną ofertą audio, która porusza się w 7 obszarach: kina, serialu, kobiecego puntu widzenia, rozbudzania kreatywności u dzieci, gier, muzyki oraz wspomnień z przeszłości naszej działalności - mówi Jadwiga Troczyńska, zastępczyni dyrektorki Estrady Poznańskiej.

- Podcasty to świetna okazja dla mieszkanek i mieszkańców naszego miasta na poznanie nas. Po godzinach spędzonych w programach szkolnego nauczania, damy też na chwilę odpocząć oczom. Dodatkowo, każdy może dowiedzieć się czegoś nowego i nie wychodząc z domu poszerzyć swoje zainteresowania i otworzyć na nowe pasje - dodaje kierujący marketingiem Estrady, Patrycjusz Tomaszewski.

Podcasty są dostępne w serwisach Spotify, Youtube, ApplePodcasts, Podigee oraz Soundcloud. Od 5 kwietnia, każdego dnia premierę ma jeden z nich.

W podcaście "Jak nie zwariować?" dowiemy się, jakzaplanować czas z dziećmi w domu w czasie izolacji. Twórcy "Nie spać, słuchać!" będą polecać seriale, dzięki którym choć na chwilę uciekniemy do innego świata. Swój podcast ma również Kino Muza z Poznania, którym opiekuje się Estrada Poznańska. Nosi on nazwę "Muza Movie". Poza tym będziemy mogli posłuchać wywiadów Mariusza Kwaśniewskiego, nagranych z okazji 65-lecia instytucji.
 
Program podcastów:
Poniedziałek i czwartek - nowe odcinki podcastu 65-lecie Estrady Poznanskiej,
Wtorek - nowe odcinki podcastu "Muza Movie", zaprasza Dorota Reksińska,
Środa - nowe odcinki podcastu "Nikt nas nie pytał, ale i tak się wypowiemy",
Czwartek - nowe odcinki podcastu "Próba muzyki", zapraszają Kasia i Eryk Kozłowscy,
Piątek - nowe odcinki podcastu "Kulturalnie ograch", zaprasza Piotr Maciantowicz,
Sobota - nowe odcinki podcastu "Jak nie zwariować? Poradnik survivalowy dla rodziców", zaprasza Anna Rozmianiec,
Niedziela - nowe odcinki podcastu serialowego "Niespać, słuchać!", zapraszają Patrycjusz Tomaszewski i Kuba Wojtaszczyk.
 
Więcej informacji i opisy wszystkich podcastów znajdują się na stronie: https://www.estrada.poznan.pl/podcasty/.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK