Czwarta edycja konkursu „1 strona - 1 spojrzenie - 180 sekund”

KATEGORIA: Kultura

Polski Teatr Tańca już po raz czwarty ogłosił konkurs „1 strona - 1 spojrzenie - 180 sekund”. Jego celem jest tworzenie przestrzeni rejestrującej kreatywne podejście do zjawiska tańca, teatru i ruchu.

W latach ubiegłych trójdzielna nazwa konkursu „1 strona - 1 spojrzenie - 180 sekund" odpowiadała kolejno 3 kategoriom prac, które można było nadsyłać w dziedzinie literatury, fotografii i filmu. W roku 2020 roku dotychczas jedynie fotograficzna kategoria „1 spojrzenie” została poszerzona o prace graficzne, rzeźbiarskie i malarskie. 
 
Konkurs ma charakter otwarty, organizatorzy czekają na prace wcześniej niepublikowane. 
 
Jury przyzna 3 główne nagrody finansowe oraz po trzy honorowe wyróżnienia w każdej z części konkursu - „1 strona” (prace literackie), „1 spojrzenie” (prace fotograficzne, graficzne, malarskie i rzeźbiarskie), „180 sekund" (prace filmowe). 
 
Jury możemy zostać także my, odbiorcy i przyznać Nagrodę Publiczności. 
 
Wszystkie nagrodzone prace opublikowane zostaną na stronie internetowej Polskiego Teatru Tańca. 
 
Prace z formularzem zgłoszeniowym można wysyłać do 31 października na adres konkurs.ptt@gmail.com.
 
Prace literackie i fotograficzne powinny mieć formę elektroniczną, a prace rzeźbiarskie, malarskie i graficzne - formę dokumentacji zdjęciowej. 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK