THE SMASHING PUMPKINS - DISARM

Pod patronatem Radia Afera rusza pierwsze kino samochodowe w Polsce

KATEGORIA: Kultura

W poniedziałek, 18 maja, pod patronatem Radia Afera, rusza pierwsze w Polsce kino samochodowe! W repertuarze znajdą się polskie i światowe produkcje, które w ostatnich miesiącach podbiły serca publiczności.
 
Zgodnie z decyzją Rady Ministrów kino samochodowe w Polsce stało się legalne, a pierwsze pokazy organizowane w tej formule odbędą się właśnie w Poznaniu. Przed wielkim ekranem ustawionym na terenie Wielkopolskiej Giełdy Odzieżowej WGO stanie niemal sto samochodów osobowych.
 
Filmem otwarcia będzie „Sala samobójców. Hejter”, nagrodzony na festiwalu Tribeca , który przed zamknięciem kin był obecny na ekranach zaledwie kilka dni. W kolejnych dniach zaprezentowane będą takie filmy jak „Dżentelmeni”, „Jak zostałem gangsterem”, „Swingersi”, „Psy 3”, „1917”, „Parasite”. W repertuarze znajdą się również pozycje kina familijnego.
 
Organizator wydarzenia, firma Ferment Kolektiv, od poniedziałku do czwartku zaprasza na jeden, a w weekendy – na dwa pokazy plenerowe. W kolejnych tygodniach odbędą się one również w innych lokalizacjach w Poznaniu oraz w innych miastach.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK