FONOBO PITCHER

KATEGORIA: Muzyka

Wytwórnia muzyczna FONOBO Label wystartowała z akcją dla młodych twórców. Projekt nosi nazwę FONOBO Pitcher i można się do niego zgłaszać od... teraz!

FONOBO Label to wytwórnia, Pitcher to nowy brand w serwisach streamingowych. Na bazie tych inicjatyw powstał projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy poziom.

Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce.

Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również
w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych
i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów.

Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Akcja startuje teraz, a kończy się w nieokreślonej przyszłości. Zgłoszenia można wysyłać na adres demo[at]fonobo.pl wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki (najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundCloud lub YouTube).

Pierwszą artystką wyłonioną w ramach akcji FONOBO Pitcher jest Magda Kluz - wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Pochodzi z Cieszyna, w którym uczęszczała do szkoły muzycznej i o mały włos nie została flecistką. Flet zamieniła na gitarę i odkryła pasję do pisania piosenek. Debiutowała jako połowa duetu SEALS, z którym wystąpiła m.in. na Enea Spring Break Festival, Netia Off Camera i AlterFeście. W nowym, solowym projekcie połączyła szczere i osobiste teksty z organicznym, gitarowym brzmieniem, które jest najbliższe jej sercu. 
Debiutancki singiel pt. "Rzeka" usłyszymy już 3 czerwca!
PRE-SAVE: https://backl.ink/142464091

Projektowi FONOBO Pitcher patronuje Radio Afera!


 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK