NIRVANA - IN BLOOM

Mieszkańcy mogą wziąć udział w debacie na temat nowego raportu o stanie miasta

KATEGORIA: Poznań

"Raport o stanie miasta Poznania" to przygotowane przez Wydział Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej UMP opracowanie, które porusza kluczowe kwestie składające się na współczesne oblicze stolicy Wielkopolski. Obejmuje szereg zagadnień istotnych dla funkcjonowania miasta, zawiera liczne dane i statystyki. Możecie go znaleźć na stronie internetowej.

Podczas jednej z sesji rady miasta odbędzie się debata nad raportem. Poza radnymi może w niej uczestniczyć 15 mieszkańców lub mieszkanek miasta - pod warunkiem, że najpóźniej dzień przed wyznaczoną datą sesji chętni złożą pisemne zgłoszenie do przewodniczącego Rady Miasta Poznania. Zgłoszenie powinno być poparte podpisami co najmniej 50 osób.

Termin sesji Rady Miasta Poznania, na której zostanie przedstawiony raport oraz odbędzie się debata, zostanie ogłoszony wkrótce.

Źródło i fot.: UMP

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK