BLACK PUMAS - CONFINES (LIVE IN STUDIO)

Niebawem targi wrócą na MTP

KATEGORIA: Poznań

Grupa MTP, Urząd Miasta i poznańskie firmy oraz instytucję inicjują akcję #WracamyDoGry, podczas której będą sukcesywnie przedstawiać plany organizacji imprez w Poznaniu. Dzieje się to w reakcji na luzowanie rządowych obostrzeń.

Swoje propozycje przedstawiły dziś Międzynarodowe Targi Poznańskie. 

20-21 czerwca na terenie MTP odbędzie się targ ogrodniczy, podczas którego każdy będzie mógł kupić sadzonki, nasiona, akcesoria ogrodnicze czy elementy wyposażenia ogrodu lub balkonu. Pojawią się też producenci lokalnej żywności ze swoimi produktami.

Z kolei w weekend 27-28 czerwca coś dla siebie znajdą tam fani motoryzacji – Poznańskie Spotkania Motoryzacyjne, gdzie zostaną pokazane motoryzacyjne nowości.

Wkrótce pierwszy spektakl na terenie targów zamierza także wystawić Teatr Muzyczny w Poznaniu. Przed wakacyjną przerwą na targach obejrzeć można jego najbardziej popularne musicale dla dzieci i dorosłych.

Od marca Grupa MTP była zmuszona odwołać jedno wydarzenie - targi Poznań Motor Show.

Źródło: MTP
fot. MTP / zdjęcie archiwalne

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK