ANNA JURKSZTOWICZ - PRZENIKAM

Poznański Budżet Obywatelski 2022

KATEGORIA: Poznań

W tym roku już po raz dziesiąty w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego (PBO) wspólnie decydować będziemy o tym, na co zostanie przeznaczona część budżetu miejskiego. Do 31 maja 2021 trwa etap składania projektów do PBO 2022.

Podobnie jak w poprzednich latach można składać projekty o charakterze rejonowym albo ogólnomiejskim. Maksymalna wartość projektu ogólnomiejskiego to 2 mln zł, a rejonowego – 600 tys. zł.

Wnioski mogą składać wszyscy mieszkańcy – osoby fizyczne zamieszkujące na terenie miasta Poznania. Każdy mieszkaniec może zgłosić maksymalnie 3 projekty. Formularze można wypełnić i dostarczyć drogą elektroniczną lub tradycyjną. Szczegółowe informacje dostępne są TU

Ważne! Aby wniosek mógł zostać zatwierdzony pod względem formalnym konieczne jest dostarczenie listy poparcia w terminie 3 dni od dnia ostatecznego złożenia projektu. Dokument musi być uzupełniony i podpisany przez co najmniej 10 mieszkańców Poznania. Lista nie podlega publikacji w Serwisie PBO22. Listę poparcia (oryginał) wypełnia się i składa w biurze podawczym Urzędu Miasta Poznania lub przesyła pocztą/kurierem w terminie trzech dni od dnia ostatecznego złożenia projektu (decyduje data stempla pocztowego/data nadania przesyłki).

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK