Nowa, letnia ramówka

KATEGORIA: Afera

Zapraszam na nasze nowe, wakacyjne audycje! 

Poniedziałek:
- 20.00 ZNANI-NIEZNANI to program z nieoczywistymi utworami kultowych wykonawców. 
- 21.00 Radiowy Uniwersytet Edukacyjno – Kulturowy. Pod brukiem leży plaża podejmuje tematy dotyczące m.in. krytycznej pracy socjalnej we wzmacnianiu wspólnot lokalnych, form przedstawień migracji, historii sąsiedztwa.

Wtorek 
- 21.00 SPACER PO LINIE to audycja Huberta i Macieja z zepsołu Camping Hill. Będzie balansowanie między stylami! 


Środa
- 20.00 KWESTIA GUSTU to dźwięki odkryć i poszukiwań woyciecha_romansa z Brodacze Live Act. Luźne rozkminy, przelotne spostrzeżenia. Wielostronne wpływy, niejednoznaczne zachwyty, mainstream i nisza, żywioł i oddech.
21.00 GENERACJA X to audycja z muzyką lat 90. w nieoczywistym wydaniu, prowadzona przez Kubę Antkowiaka (rocznik '93).Program nostalgiczno-edukacyjny nie tylko dla generacji X.
- 23.00 POPEXPRESS to najlepsza audycja z indie - popem na fyrtlu! Odkładamy gitary i lecimy w popowe klimaty z całego świata. 

Czwartek
- 20.00 AFERA W KOSMOSIE Usiądź wygodnie, zapnij pasy, odpal radio i rusz prosto w kosmos! Audycja popularno-naukowa o tym, co dzieje się we wszechświecie. 
- 23.00 MUZYKA SPOD CIEMNEJ GWIAZDY to program mroczna, wampiryczny i gotycki. Poświęcona nowej fali, post - punkowi i rozmaitym rockowym oraz alternatywnym brzmieniom.
- 24.00 GORZKIE POLA drugi sezon audycji, którą wspólnymi siłami realizują Tomek Misiak i Mikołaj Żurakowski 

Piątek
bez zmian ;) 

Sobota 
- 17.00 ECHA RADIA to radio w radiu. O twórczej stronie naszego medium. O tym, jak radio inspiruje artystów i artystki. O kulisach powstawania reportaży i słuchowisk.

NIEDZIELA
- 16.00 MUZYKA KAMERALNA to pokrętne kojarzenie słów z twórczością klasyczną. 
- 17.00 CHANSONS DE VACANCES to doskonale znany Wam program, w którym Marta Sulińska zabiera nas w podróż do krain francuskojęzycznych. 

Poza tym od poniedziałku do piątku zapraszamy na HURTOWNIĘ, która od 16.00 do 18.30 będzie najlepszym źródłem informacji miejskich, kulturalnych i muzycznych!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK