Sprawdź kogo poszukujemy.

KATEGORIA: Afera

Chcesz mówić do mikrofonu, albo rozmawiać z ludźmi i tworzyć reportaże na rozmaite tematy, czy też redagować informacje? Twoją pasją jest muzyka, sport, albo interesujesz się kulturą? Ciekawi Cię techniczna strona radia: jak realizuje się, albo produkuje dźwięk? A może chcesz zająć się promocyjną i wizualną stroną radia w internecie i mediach społecznościowych? 

Poszukujemy:

prezenterek i prezenterów  magazynu popołudniowego "Studencki Patrol":
Studia to same egzaminy? Wczesne wstawanie na ćwiczenia? Poprawki? Zmieniaj z nami takie opinie! Prezenter "Studenckiego Patrolu" to osoba, która wie, że w świecie akademickim dzieje się cała masa ciekawych akcji, o których należy poinformować studentów! Opowiadamy ciekawie o inicjatywach młodych ludzi.

autorek i autorów
najcięższej audycji w eterze "Thrashing Madness":
To osoby, które chciałyby penetrować metalowe nisze! Wymagamy znajomości ciężkiego metalu, wysokiego poziomu inteligencji oraz niebanalnego poczucia humoru.

reporterek i reporterów informacyjnych:
Nie znajdziesz lepszego miejsca, żeby zacząć w tym fachu, niż Radio Afera. Dzięki nam porozmawiasz z najciekawszymi ludźmi w Poznaniu, weźmiesz udział w najważniejszych konferencjach prasowych i opiszesz losy tych, którzy są w potrzebie. A przed tobą jeszcze czytanie serwisu informacyjnego i prowadzenie programów publicystycznych! Nie czekaj, jeśli kipi w tobie ciekawość świata.

dziennikarek i dziennikarzy kulturalnych:
Popołudnia spędzasz w kinie i teatrze, śledzisz nowości serialowe, jesteś molem książkowym lub regularnie odwiedzasz galerie sztuki?
Jeśli interesujesz się kulturą, a swoją pasją chcesz dzielić się ze słuchaczami na antenie – to dobrze trafiłaś/eś! Do Twoich zadań będzie należeć prowadzenie audycji kulturalnych, przeprowadzanie wywiadów, przygotowanie materiałów dźwiękowych i tworzenie serwisów kulturalnych.

dziennikarek i dziennikarzy muzycznych:
Czy czujesz głód prezentowania nowej muzyki?
Znajomi nie mogą się opędzić od twoich rekomendacji?
Zapraszamy otwarte muzyczne głowy do redakcji muzycznej Radia Afera!
Czekamy na ciebie!

dziennikarek i dziennikarzy sportowych:
Jeśli dysponujesz wolnym czasem rano, popołudniu lub w weekendy, lubisz rozmawiać z ludźmi, interesujesz się sportem i chcesz nauczyć się przygotowywania materiałów dźwiękowych, to zapraszamy do redakcji sportowej.

realizatorek i realizatorów studia emisyjnego:
Swoje miejsce w radiu znajdą także realizatorzy/realizatorki studia emisyjnego, czyli osoby otwarte, komunikatywne, czujące muzykę i chętne do nauki nowych rzeczy. Będziesz odpowiedzialna/y za wszystko, co słychać na antenie Afery. Praca realizatora polega na obsłudze konsolety mikserskiej, wpuszczaniu prowadzących na antenę, ustawianiu brzmienia ich głosu, wypuszczaniu i miksowaniu muzyki przygotowanej przez prowadzących audycje lub redakcję muzyczną. Dzięki Tobie wszystko w radiu będzie chodziło jak w zegarku. Tych umiejętności bez problemu nauczysz się nie mając nawet wiedzy technicznej, najważniejsza jest chęć do nauki i gotowość do współpracy z innymi Aferowiczami.

producentek i producentów
studia nagrań:
Poszukujemy również chętnych do współtworzenia ekipy studia nagrań. Będziesz się zajmować tworzeniem (produkcją) reklam, zajawek, jingli radiowych, nagrywaniem lektorów, tworzeniem krótkich kompozycji dźwiękowych, będących podkładem pod reklamy radiowej, nagrywaniem audycji i serwisów kulturalnych emitowanych na antenie Radia Afera.
Jeśli wykażesz się wytrwałością i zaangażowaniem, to będziesz mógł/a pracować na profesjonalnym sprzęcie przy nagraniach zespołów muzycznych - realizacja epki, dema czy wręcz całej płyty danego zespołu (nagranie, miks, mastering). Poszukujemy ludzi dysponujących dużą ilością czasu, posiadających łatwość nauki, przyswajania wiedzy i umiejętności z zakresu produkcji radiowej, realizacji dźwięku oraz pracy z programami do obróbki, edycji, miksowania dźwięku typu Protools, Sound Forge, itp.
Dodatkowo, jeśli lubisz montować filmy lub bardzo chciałbyś się nauczyć tej umiejętności, to szukamy również Ciebie! W naszym studiu dźwiękom czasem trzeba dodać obrazu, więc z nami zdobędziesz kolejne cenne umiejętności.

graficzek i grafików:
Jeśli masz otwarty umysł, chcesz współtworzyć aferowe akcje promocyjne i zyskiwać doświadczenie w sympatycznej atmosferze, choć czasem pod presją czasu, to zapraszamy do nowo tworzonego działu wizualnego. Nazywamy go placem zabaw. Ma  to  być miejsce  do eksperymentów, rozwijania umiejętności i tworzenia wszystkiego co sprawia przyjemność dla oka naszych odbiorców.

social media ninja:
Masz doświadczenie? Lubisz się tym zajmować? Zgłoś się!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK