MASALA SOUNDSYSTEM - ŚWIATŁA, KAMERA, AKCJA

Zostań Studenckim Liderem Fundacji DKMS

KATEGORIA: Poznań

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, 13. odsłona projektu studenckiego Fundacji DKMS. HELPERS' GENERATION to studencka społeczność z całej Polski zjednoczona wokół idei dawstwa szpiku i misji pomocy chorym na nowotwory krwi. Jeśli w tym roku chcesz przyłączyć się do grona studenckich liderów i zainicjować akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku na swojej uczelni to nie zwlekaj! Rekrutacja trwa do 24 października.
 
We wszystkich poprzednich edycjach na 1 325 akcjach zorganizowanych na uczelniach w całej Polsce zarejestrowało się 130 805 potencjalnych dawców szpiku. Jest to ogromne osiągnięcie, tym bardziej, że nawet pandemia nie zdołała powstrzymać studenckich działań. A co jest największym sukcesem całego projektu? Fakt, że już 1 042 zarejestrowane przez „HELPERSÓW” osoby podarowały cząstkę siebie Pacjentom chorym na nowotwory krwi, dając im tym samym drugą szansę na życie.
 
Studenci znów pomagają ratować ludzkie życia! W ostatniej edycji w projekcie wzięły udział 52 uczelnie wyższe, z których
wyłoniło się 91 liderów. Żeby dołączyć do grona studenckich liderów wystarczy wejść na stronę poświęconą projektowi: https://www.dkms.pl/uczelnia-wyzsza, wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy i czekać na kontakt ze strony koordynatora Fundacji DKMS. Dla zrekrutowanych liderów odbędzie się dedykowane szkolenie, na którym zyskają niezbędną wiedzę na temat dawstwa szpiku, ale
także z prowadzenia skutecznych działań promocyjnych i komunikacyjnych by z sukcesem przeprowadzić akcje na swoich uczelniach.
 
Udział w projekcie oprócz pomocy chorym na nowotwory krwi niesie ze sobą wiele dodatkowych wartości. Studencki lider nabywa i rozwija konkretne umiejętności, które są cenione przez przyszłych pracodawców takie jak: koordynacja projektu, organizacja i promocja wydarzenia,
umiejętność współpracy i zarządzania zespołem wolontariuszy. Po zakończeniu projektu każdy studencki lider otrzymuje referencje, które potwierdzają jego umiejętności.

Pomimo, że to 13. edycja projektu HELPERS’ GENERATION, to na pewno nie będzie pechowa. Po raz pierwszy najlepsi liderzy projektu będą mieli możliwość wygrania szkolenia w EY Academy of Business oraz już po raz kolejny powalczyć o 6-tygodniowy, płatny staż w Fundacji DKMS.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK