23. Olimpiada języka angielskiego CJK PP

KATEGORIA: Studia

Centrum Języków i Komunikacji PP już po raz 23. zaprasza studentów uczelni technicznych z całego kraju do zaprezentowania swoich kompetencji językowych na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych, konkursie objętym patronatem JM Rektora Politechniki Poznańskiej, Prezydenta Poznania, Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta, Konsula Honorowego Irlandii, Konsula Honorowego Wielkiej Brytanii oraz patronatem medialnym Radia Afera. Pierwsza część zmagań ma w tym roku formę testu online, który odbędzie się 14 stycznia 2022r. Zakwalifikowani studenci zostaną zaproszeni do udziału w etapie finałowym, zaplanowanym na
13-14 maja 2022r., w tym roku przybierze on całkowicie nową formułę. Poza udziałem w tradycyjnym teście językowym, finaliści przedstawią prezentacje multimedialne, a laureaci wezmą udział w debacie oksfordzkiej. Jak co roku, wydarzenie uświetnią przedstawiciele władz uczelni oraz goście. Poza gwarantowaną dobrą zabawą oraz okazją do rywalizacji i autoprezentacji, laureaci mogą liczyć na cenne nagrody.

Zapisy dla studentów Politechniki Poznańskiej trwają do 15 grudnia 2021 r. Informacje na stronie CJK PP.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK