Święta w eterze

KATEGORIA: Afera

Jak co roku mamy przygotowane dla Was specjalne audycje świąteczne. Spędzaj święta słuchając radia Afera! 

WIGILIA 
6.30 świąteczny, pełen energii wigilijnej Aferanek.
10.00 napompowany świątecznymi utworami Altermikser.
16.00 Świat na Święta, czyli wycieczka Oli do różnych zakątków globu w celu sprawdzenia jak w innych miejscach naszej planety celebruje się Boże Narodzenie. 
18.00 tradycyjna Wigilia w Aferze! Jak co roku zbieramy się na Wigilii w aferowym klimacie. Piękna muzyka, barszcz z uszkami, zwyczaje, choinka i świąteczne wróżby!
20.00 przypomnienie specjalnej audycji przygotowanej przez Ojca i Syna, Bogdana i Piotra Chołdrychów. Tą emisją oddajemy hołd panu Bogdanowi, który odszedł od nas w tym roku. Był cudowną postacią a Wy możecie jeszcze raz usłyszeć go na naszej antenie. 
22.00 Gwiazdka jak z filmu to oczywiście propozycja dla fanów świątecznego kina. Za scenariusz, montaż i realizacje odpowiedzialni są Basia i Piotrek. 

I ŚWIĘTO
15.00 Specjalne, świąteczne wydanie audycji Prosto z kadru! 
16.00 Sportowa Wigilia Radia Afera podsumuje najciekawsze wydarzenia mijającego roku. 
18.00 Porozmawiajmy o polskiej kolei? Oczywiście! Gdy w wigilijne popołudnie na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka, po ostatnich zabieganych dniach, życie wielu z nas w magiczny sposób się zatrzyma. Są jednak miejsca, w których świąteczny czas nie oznacza zaprzestania działalności. Tak właśnie jest w transporcie, także tym kolejowym, którego historię w Polsce – szczególnie tę współczesną, przybliżymy podczas naszej rozmowy z Lucjanem Jeziornym.
20.00 Studio Fixum oraz Salon Odsłuchowy łączą siły i zabierają Was w świat muzycznych wypraw oraz intelektualnych wyzwań. Kto zrobi to lepiej niż Anka i Hubert? Nikt!
22.00 Pójdźmy wszyscy do stajenki w rytmie techno, czyli najlepsza selekcja od Rio zmusi do tupnięcia nóżką i zrzucenia kilku pierników z brzucha. 

W drugie święto zapraszamy Was już na stałe audycje autorskie od 11.00! 

Wesołych Świąt z radiem Afera! 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK