JAGODA KRET - CIARKI NA BARKI

Nagrody Miasta Poznania dla naukowców z Politechniki Poznańskiej

KATEGORIA: Studia

Agata Zdarta, Adam Kubiak i Tomasz Nowakowski znaleźli się wśród laureatów tegorocznej „Nagrody Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę doktorską”.

Na konkurs wpłynęło 46 rozpraw doktorskich. Politechnice Poznańskiej przyznano dwie nagrody i jedno wyróżnienie. 
Nagrodę otrzymał Tomasz Nowakowski za pracę pt.: „Opracowanie metody oceny aktywności wibroakustycznej tramwaju w oparciu o pomiary przytorowe”. Promotorem doktoratu był prof. Franciszek Tomaszewski. Nagrodzony w konkursie został również Adam Kubiak, który pod kierunkiem prof. Teofila Jesionowskiego obronił pracę pt.: „Ocena wpływu warunków syntezy aktywnych materiałów tlenkowych na ich właściwości fizykochemiczne i użytkowe”. Praca Agaty Zdarty pt.: „Wpływ zanieczyszczeń węglowodorowych na zdolności adaptacyjne mikroorganizmów do biodegradacji związków alifatycznych i aromatycznych”, została wyróżniona, a promotorem była prof. Ewa Kaczorek.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK