PROVINZ POSEN - TU

Koncerty „Na Falach” wracają

KATEGORIA: Muzyka

Lato przyciągnie nad jezioro Strzeszyńskie fanów rockowych brzmień. W ramach cyklu koncertów „Na Falach” Miasto Poznań zaprosiło w tym roku cztery zespoły, które wystąpią podczas dwóch wakacyjnych weekendów. Start już 1 lipca. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.


W poprzednich latach koncerty “Na Falach” przyciągały tysiące mieszkańców Poznania. Podobnie będzie pewnie w tym roku. Na początek, w piątek 1 lipca, zaprezentuje się jeden z najbardziej znanych w całym kraju przedstawicieli lokalnej sceny muzycznej - Luxtorpeda. Zespół ten jest stałym uczestnikiem „Na Falach”. Publiczność w Strzeszynku będzie jednak mogła posłuchać zupełnie nowego materiału z wydanej pod koniec kwietnia tego roku płyty “Omega”. Luxtorpeda to bez wątpienia jedna z najciekawszych formacji muzycznych ostatniej
dekady z charakterystycznym brzmieniem, tekstami z przesłaniem wyśpiewanymi przez Litzę i Hansa.

Pierwszy weekend lipca będzie również okazją do zobaczenia i posłuchania grupy, która miała pojawić się „Na Falach” już dwa lata temu. Przez pandemię zespół Sorry Boys nie dotarł jednak nad Strzeszynek. W sobotę, 2 lipca Bela Komoszyńska z kolegami zrekompensują z pewnością zgromadzonej publiczności długi czas oczekiwania na ich występ. Znany jest również uczestnik ostatniego dnia tegorocznych koncertów “Na Falach”. W sobotę, 30 lipca, zaprezentuje się grupa happysad. Publiczność będzie z pewnością wspólnie z zespołem
śpiewać “Ale zanim pójdę”, “Mów mi dobrze” i wiele innych hitów. Przez 20 lat działalności happysad dorobił się bowiem wiernej publiczności.
Natomiast  29 lipca wystąpi Lemon.

Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godzinie 20.00. Organizatorami wydarzenia są Miasto Poznań, Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, a patronat medialny nad cyklem objęło Radio Afera.
Szczegóły na stronie wydarzenia.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK