PEZET - NISKO JEST NIEBO

3. edycja FEST Festival

KATEGORIA: Muzyka

Już 10-13 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim odbędzie się 3. edycja FEST Festivalu. Wystąpią m.in.: Stromae, The Chainsmokers, Quebonafide, Charlotte de Witte, Woodkid, Jungle, Duke Dumont, Nothing But Thieves, James Arthur i inni Ponad 200 wykonawców na 9 głównych scenach oraz strefach dodatkowych - tak prezentuje się FEST Festival 2022, który zbliża się wielkimi krokami!

FEST Festival
to znacznie więcej niż wyjątkowe święto muzyki. Szczególną rolę pełni festiwalowe miasteczko, które zachęca odwiedzających do czerpania z jego atrakcji. Wśród nich będą występy artystyczne, akcje społeczne, warsztaty, a przede wszystkim rozrywka i wspaniały moment na spędzenie czasu z przyjaciółmi podczas nieskrępowanej zabawy w aurze wakacyjnej beztroski.
 
Każdy festiwalowicz znajdzie coś dla siebie. Pojawią się strefy chilloutu, sauny, kajaki, foodtracki z różnorodnym jedzeniem, usługi tatuatorskie i barberskie, zawody wake, masaże relaksujące, banie ruskie, strefy fashion i beauty, strefa wina oraz wiele innych atrakcji. Przewidziane są nowości, które na pewno zaskoczą przybyłych gości żądnych przygód i niezapomnianych chwil letniego festiwalu.
 
Zobacz Aftermovie FEST Festivalu 2021:
https://www.facebook.com/festfestivalpl/videos/1245767129577468/
 
Słuchajcie nas uważnie! Do wygrania będą karnety na naszej antenie!

Szczegóły konkursu sprawdzisz tu: Karnet na Fest Festival

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK