NIRVANA - IN BLOOM

"Kryminał do Poznania"

KATEGORIA: Kultura

Wydawnictwo Miejskie Posnania ogłasza pierwszą edycję nowego konkursu literackiego na opowiadanie kryminalne, którego akcja rozgrywa się w Poznaniu. Konkursowi nadaliśmy nazwę "Kryminał do Poznania", a hasło jego pierwszej edycji brzmi: "Śledztwo do wzięcia".

Tematyka Utworu powinna być być kryminalna, związana z hasłem konkursowym, a miejscem akcji musi być Poznań; fabuła Utworu nie może zawierać drastycznych opisów związanych z przemocą fizyczną i psychiczną. Utwór musi być pracą własną uczestnika, napisaną w języku polskim - bez udziału sztucznej inteligencji, dotychczas nienagradzaną i niepublikowaną. Objętość opowiadania między 20 tys. a 40 tys. znaków (ze spacjami). Nie będą rozpatrywane teksty należące do gatunku literatury dziecięcej, felietony, eseje, prace naukowe, popularnonaukowe, utwory poetyckie i dramatyczne, komiksy, scenariusze, fantastyka, utwory ilustrowane.

Do konkursu można zgłosić się do 2 stycznia 2024 r. Szczegółowe informacje TU

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK