Kazimierz Greń: Tajemnice polskiego futbolu

KATEGORIA: Sport

Czas na wyjątkową odsłonę GRAMY NA AFERĘ W SERCU, czyli prawdziwie piłkarskie spotkanie w samym sercu Poznania! 

“Gramy na Aferę” to cotygodniowy podcast i audycja Radia Afera, w której spoglądamy na świat futbolu z nieco innej strony. Dzielimy się tam historiami wyjątkowych gości, a teraz z jednym z nich chcielibyśmy porozmawiać przy większej publiczności na żywo! 

Naszym gościem będzie Kazimierz Greń – polski działacz piłkarski, samorządowiec, były prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, były szef komisji futsalu w Polskim Związku Piłki Nożnej. W zeszłym roku ukazała się jego książka "Tajemnice polskiego futbolu". To wspomnienia człowieka, który przez wiele lat był jedną z czołowych postaci Polskiego Związku Piłki Nożnej i, jak sam twierdzi, długo walczył o odnowienie oblicza federacji.

Na około 260 stronach książki Kazimierz Greń ujawnia nieznane dotychczas fakty z historii polskiej piłki, ujawnia kulisy funkcjonowania PZPN. Opisuje swoją barwną, wieloletnią działalność społeczną na różnych płaszczyznach. To właśnie ta książka jest powodem naszego najbliższego spotkania. W ramach spotkania nasz gość odpowie na między innymi te pytania…

– Jak zostać jednym z baronów polskiego futbolu?
– Czy będąc poniekąd wykluczonym ze środowiska łatwo było wydać mu książkę?
– Co kręci go bardziej: futbol czy… kariera muzyczna?
– Jaka przyszłość czeka polską piłkę?
– Czy chce jeszcze wrócić do PZPN-u?

Dołączcie do nas we wtorek 27 lutego o 20:00 w klubie Serce (Poznań, Stary Rynek 9/10) i razem udajmy się w barwną podróż po tajemniczych gabinetach Polskiego Związku Piłki Nożnej! Niech to będzie wyjątkowe spotkanie nie tylko dla wszystkich miłośników futbolu, ale przede wszystkim sympatyków pasjonujących historii!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK