Radio na żywo z Targów Edukacyjnych

KATEGORIA: Studia

Przed nami XXVIII edycja Targów Edukacyjnych, podczas których prezentowana będzie oferta szkół publicznych i niepublicznych na każdym poziomie nauczania, w tym uczelni wyższych oraz centrów edukacyjnych. Wydarzenie kierowane jest zarówno do uczniów i przyszłych studentów, jak i ich rodziców oraz nauczycieli. Poza ofertą edukacyjną, dla uczestników przygotowywano konkursy i wykłady, można również wziąć udział w akcji charytatywnej oraz obejrzeć występy artystyczne czy pokazy zawodowców. 

O wszystkich atrakcjach tegorocznych Targów Edukacyjnych usłyszycie podczas Studenckiego Patrolu! Już 8 marca nasz zespół redakcyjny nadawać będzie na żywo z Międzynarodowych Targów Poznańskich! Od godz. 10:00 do godz. 13:00 będziecie mogli usłyszeć nie tylko najważniejsze informacje związane z Targami Edukacyjnymi 2024, ale również posłuchać wywiadów z przedstawicielami poznańskiego środowiska akademickiego.

Do usłyszenia!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK