PABLOPAVO I LUDZIKI - DO STU

Największy czeski festiwal już w lipcu!

KATEGORIA: Muzyka

Co roku trwające 4 dni Colours przekształcają Ostrawę i dawną przemysłową dzielnicę Dolní Vítkovice w jeden z najbardziej tętniących życiem, kolorowych i obowiązkowych do zobaczenia obszarów festiwalowych w całej Europie. Teren festiwalu codziennie odwiedza ponad trzydzieści tysięcy osób 
z całego świata. 4 festiwalowe dni obejmują: 350 punktów programowych na 20 scenach otwartych 
i zamkniętych, koncerty, panele dyskusyjne, teatr, filmy, warsztaty i zajęcia artystyczne. 

21. edycja Colours of Ostrava, która odbędzie się w dniach 17–20 lipca 2024 r. w Dolní Vítkovicach, wyjątkowej dzielnicy przemysłowej w centrum Ostrawy, prezentuje artystów, którzy poruszają muzyczny świat. Wśród starych zabudowań górniczych na terenie dawnego kompleksu huty, wystąpi 150 artystów z ponad 30 krajów, a głównymi gwiazdami będą legendy rocka Lenny Kravitz, Queens of the Stone Age i supergwiazda popu Sam Smith. Dołączą do nich inni wyjątkowi artyści, tacy jak James Blake, Khruangbin, Sevdaliza, Bat for Lashes, Gogol Bordello i wielu innych!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK