Cavatina Guitar Festival

KATEGORIA: Muzyka

 Położona w malowniczej stolicy Podbeskidzia, Bielsku-Białej, Cavatina Hall, znana z niepowtarzalnej sali koncertowej, nowoczesnej architektury i wyjątkowej akustyki, staje się gospodarzem nowego wydarzenia muzycznego - Cavatina Guitar Festival. Ten festiwal wprowadza świeże, nietypowe dla tego gatunku, spojrzenie na muzykę gitarową, oferując różnorodność muzyczną i talent artystów z całego świata. 

Cavatina Guitar Festival zaplanowano jako kilkudniowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników gitary nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. 50 artystów, 30 koncertów, 3 sceny, w tym zarówno uznane gwiazdy, jak i wschodzące talenty, tworzą program pełen różnorodności - od indie i songwriterów, poprzez jazz, blues, soul, aż po muzykę pop i rock. Oprócz koncertów, festiwal oferuje bogaty program dodatkowy w postaci "Miasteczka Gitarowego", gdzie odbywać się będą targi, warsztaty i panele dyskusyjne. Organizatorzy stawiają również na aspekt edukacyjny i rekreacyjny, tworząc przestrzeń, w której można będzie znaleźć stoiska z instrumentami, akcesoriami muzycznymi oraz usługami serwisowymi. Wśród zapowiedzianych artystów, którzy uświetnią Cavatina Guitar Festival, znajdują się zarówno znane osobistości międzynarodowej sceny muzycznej, jak i cenione gwiazdy polskiej muzyki. Wśród nich wymienić można takie nazwiska jak FINK, Miles Kane, Marcin Patrzałek, Kinga Głyk, ZALEWSKI, a także John J Preslay, Blanco White, Roo Panes, Matteo Mancuso, Jakub Żytecki, Tomek Ziętek, MATECKI czy Skubas. Ta niezwykła mieszanka międzynarodowych talentów podkreśla unikatowy, międzynarodowy charakter festiwalu, który ma ambicję stać się znaczącym wydarzeniem na globalnej mapie muzycznej. Cavatina Guitar Festival to nie tylko kolejny festiwal muzyczny, ale platforma wymiany doświadczeń i inspiracji dla miłośników muzyki gitarowej. Organizatorzy są przekonani, że festiwal stanie się corocznym punktem spotkań dla artystów, producentów, fanów muzyki i wszystkich, którzy chcą odkrywać nowe horyzonty muzyczne.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu TU

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK