LIEDTKE. - ŁATWIEJ MI DOSTRZEC

Poznański Bayer Leverkusen!

KATEGORIA: Sport

Powiedzieliśmy zawodnikom, że w klubie mają zostać tylko ci, którzy naprawdę chcą grać w piłkę ręczną, nie patrząc tylko na wynagrodzenie, bo budżet też osłabł. No i, o dziwo, ten plan zadziałał – tak na antenie Afery źródła kapitalnego sezonu tłumaczyli włodarze WKS Grunwaldu Poznań.

Poznańscy szczypiorniści wygrali wszystkie 26 spotkań w rundzie zasadniczej I ligi. O awans do Ligi Centralnej muszą jednak powalczyć w międzystrefowym Turnieju Mistrzów. Zmierzą się tam z triumfatorami trzech pozostałych grup. Najlepszy zespół wywalczy bezpośrednią promocję, drugi powalczy o to w barażu. Na korzyść „Wojskowych” przemawia fakt, że pozostali mistrzowie w tym sezonie już zaznawali goryczy porażki.

Skąd taki progres i jakie są perspektywy na kolejne miesiące? O tym Aleksandrowi Szwarcowi i Samuelowi Kimmelowi opowiedzieli: prezes Grunwaldu Jakub Pochopień i obrotowy Mateusz Liske. Rozmowy przeprowadzonej w audycji Sporting Klub Afera możecie posłuchać w podcastach Radia Afera w serwisie Spotify.

fot. FB/WKS Grunwald Poznań

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK