Nowa, lepsza, letnia ramówka!

KATEGORIA: Afera

Dużo zmian, ale wszystkie w naszym aferowym klimacie! Zresztą- zobaczcie sami!

Poniedziałek

20.00 Biuro Spraw Ludzkich
- Do śniadania myślisz o ekologii i fast fashion, oglądając filmy dręczy Cię brak pełnowymiarowych postaci kobiecych, a przed snem rozmyślasz o wampirach i truciznach? Czasami chciałbyś znać odpowiedzi na wszystkie pytania, ale nie wiesz od czego zacząć? To audycja dla Ciebie ;)
21.00 Brasileira- Jak sama nazwa wskazuje wybierzemy się do największego kraju Ameryki Południowej.
22.00 Stare Piosenki Nocą- dobrze znana Wam audycja zmienia godzinę na wcześniejszą, ale wydłuża się dwukrotnie!

Wtorek

20.00 Kemot b2b Łęcki / Japfonia
- Wycieczka do kraju kwitnącej wiśni wcześniej, ale rzadziej.
21.00 Śródziemnomorski Bazar-  Obieramy azymut południe! Od bałkańskiego folku, przez arabskie chaabi, do włoskiego popu i alternatywy. Południowymi brzmieniami przeniesiemy Cię na rozgrzane słońcem wybrzeża Morza Śródziemnego.
22.00 Na N-Głosów- Audycja poświęcona muzyce wielogłosowej, chóralnej, a cappella. Aktualne wydarzenia, zespoły polskie i zagraniczne, ciekawostki i wywiady.

Środa

20.00 Eurofonia
- Zanurz się w historii Eurowizji. Posłuchaj historii, która gra. Piosenki, skandale, zwycięstwa.
23.00 Remont w Eterze- Cotygodniowa porcja skuwaczy tynku z gatunków hardcore techno, frenchcore, speedcore i podobnych. Mała wycieczka w świat tych bardziej niszowych części świata elektroniki.

Czwartek

20.00 Eramsus Express
- Chcielibyście dowiedzieć się więcej o Erasmusie, ale nie mieliście kogo spytać?
Opowiemy wam o niezapomnianych przygodach, rozwiejemy mity i wątpliwości związane z wymianą oraz podzielimy się z wami radami, które same chciałybyśmy usłyszeć rozpoczynając tą niesamowitą, międzynarodową przygodę.
21.00 Millenialsi- Najlepsza muzyka alternatywna po roku 2000 z krótkimi i niezobowiązującymi wycieczkami do późnych lat dziewięćdziesiątych. Dla Millenialsów, ale także tych, którzy chcą powspominać wcale niedaleką przeszłość.
22.00 Pomiędzy Mną a Mną- Artystyczne podróże międzygeneracyjne. Audycja o tym, czy zamiast czekać, aby jabłko padło obok jabłoni, może lepiej je wcześniej zerwać… Wakacyjne, niezobowiązujące radiowe spotkania z samym sobą, w których dużo rozmów i jeszcze więcej muzyki.

Sobota

11.00 Do czytania
-  Audycja o książkach i tym co z nimi związane - rynku wydawniczym, autorach, Wattpadzie.
W programie analizujemy książkowe fenomeny, recenzujemy nowości, rozmawiamy z ludźmi książki oraz tworzymy miejsce, które książki traktuje liberalnie - zarówno jako źródło refleksji, ale też rozrywki. Dla wszystkich tych, którzy po prostu lubią czytać.
12.00 Futbolowa Reprezentacja Poznania- Historia naszych mundiali i Euro... Naszych, czyli poznańskich. Analiza poznańskich puzzli w polskiej układance.

Niedziela

16.00 Twierdza Poznań
- Historia Poznania warta jest poznania. Godzina lokalnej lekcji historii wraz z zaproszonymi gośćmi, którzy na co dzień ją odkrywają, się nią zajmują, się nią opiekują, jak i o niej edukują.
17.00 Zaczytani- O klasykach literatury w nowoczesnym świetle.
18.00 Historia Podwodna- Wakacyjna podróż do lat 80ych. Hity i rzeczy nieoczywiste. Od metalu po synthpop. Od Dark vave po melodyjny jazz.
20.00 Wieczornik-  Staranna selekcja piosenek na zasadzie nieoczywistych skojarzeń oraz rozmowy o nich, między sobą i z zaproszonymi gośćmi, to kojąca propozycja na rozpoczęcie wieczorów wieńczących letnie tygodnie.

Do tego zapraszamy Was na starą/nową, dwugodzinną Hurtownię! Od poniedziałku do piątku od 16.00 do 18.00 zapraszamy Was na garść wiadomości miejskich, kulturalnych i po prostu ciekawych!

To co? Zostajecie z nami na wakacje? ;)

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK