T. LOVE - LUCY PHERE

Audycja

Nawiedzone studio

Program Nawiedzone Studio jest programem informacyjno-muzycznym i może właśnie dlatego trochę więcej opowiadam o płytach i wykonawcach aniżeli inni prezenterzy stacji komercyjnych, którzy nie grają muzyki z własnych płyt, tylko z komputera.
Szanując słuchaczy Nawiedzonego Studia gram utwory tylko z oryginalnych i prywatnych płyt. Nigdy nie schodzę do poziomu MP3, masowych przegrywek - nie oszukuję Was moi mili. Jeżeli zdarzy się, że nie mam jeszcze oryginału, bo np. dostanę płytę PROMO, czy coś w tym rodzaju - mówię o tym. Nasza polska natura jest często zazdrosna i zawistna, czego wyrazem są odzewy takich ludzi - ale to ich problem! A zatem Nawiedzone Studio jest dla tych, którzy lubią tę muzykę, nie denerwuje ich moja osoba, sposób przekazywania subiektywnych ocen oraz faktów o wykonawcach, które są istotne w dobie małomówstwa, minimalizacji środków i przyspieszonego trybu życia.

Emisje:
  • Niedziela 22:00
Prowadzi:

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK