DAJ SIĘ NABRAĆ!

KATEGORIA: Afera

Chcesz współtworzyć jedyne w eterze, najstarsze studenckie radio w Poznaniu? Dołącz do nas!

Poszukujemy prezenterek i prezenterów magazynu "Hurtownia". Jeśli jesteś dyspozycyjny/a po południu, jeśli świat jest dla Ciebie zbiorem ciekawych historii, które potrafisz zwięźle opowiadać, jeśli potrafisz dostrzec absurdalną stronę rzeczywistości, masz poczucie humoru, nie paraliżuje Cię strach przed mówieniem, a Twoja dykcja jest poprawna - zapraszamy do współtworzenia naszej ekipy.

Jesteś na bieżąco z nowościami muzycznymi? Lubisz indie-rockowe klimaty? Chciałbyś zostać dziennikarzem/dziennikarką muzycznym/ą? Jeśli na co najmniej dwa z tych trzech pytań odpowiedziałeś/aś "tak" - aferowa redakcja muzyczna czeka właśnie na Ciebie!

Chcesz być najlepiej poinformowaną osobą w Poznaniu? A może już jesteś? Dołącz do ekipy autorów i autorek aferowych serwisów informacyjnych. Twoim zadaniem będzie znalezienie i przedstawienie na antenie najważniejszych wieści z całego miasta. Czego potrzebujesz? Dociekliwości, wolnego czasu z samego rana albo po południu, lekkiego pióra i dobrej dykcji.

A może chcesz rozmawiać z najciekawszymi ludźmi w Poznaniu? Interesuje Cię drugie dno zdarzeń? Zostań reporterem/reporterką informacyjnym/ą i poznaj miasto od nowej strony. Będziesz brał/a udział w konferencjach prasowych, prowadził/a wywiady z VIP-ami i szukał/a dziury w całym. Nie czekaj, jeśli poznawanie nowych ludzi i rozmowy z nimi to coś, w czym jesteś dobry/a. Pamiętaj, że musisz dysponować wolnym czasem przed południem.

 Jeśli dysponujesz wolnym czasem rano, po południu lub w weekendy, lubisz rozmawiać z ludźmi, interesujesz się sportem albo kulturą oraz chcesz nauczyć się przygotowywania materiałów dźwiękowych - zostań reporterem/reporterką sportowym/ą albo kulturalnym/ą.

Wypełnij ankietę Działu Programowego: ANKIETA DO POBRANIA

Swoje miejsce w radiu znajdą także realizatorzy/realizatorki studia emisyjnego, czyli osoby ze smykałką techniczną, czujące muzykę, odpowiedzialne za wszystko, co słychać na antenie Afery. Praca realizatora polega na obsłudze miksera, wpuszczaniu prowadzących na antenę oraz ustawianiu brzmienia ich głosu, wypuszczaniu i miksowaniu muzyki przygotowanej przez prowadzących audycje lub
redakcję muzyczną.

Poszukujemy również chętnych do współtworzenia ekipy realizatorów/realizatorek studia nagrań. Przyszły realizator studia nagrań będzie się zajmować tworzeniem (produkcją) reklam, zajawek, jingli radiowych, nagrywaniem lektorów, tworzeniem krótkich kompozycji dźwiękowych, będących podkładem pod reklamy radiowej, nagrywaniem audycji i serwisów kulturalnych emitowanych na antenie Radia Afera. Najlepsi i najbardziej wytrwali realizatorzy studia nagrań mają również możliwość pracy na profesjonalnym sprzęcie przy nagraniach zespołów muzycznych - realizacja epki, dema czy wręcz całej płyty danego zespołu (nagranie, miks, mastering). Poszukujemy ludzi dysponujących dużą ilością czasu, posiadających łatwość nauki, przyswajania wiedzy i umiejętności z zakresu produkcji radiowej, realizacji dźwięku oraz pracy z programami do obróbki, edycji, miksowania dźwięku typu Protools, Sound Forge.

Wypełnij ankietę Działu Technicznego: ANKIETA DO POBRANIA

Przyjdź z wypełnioną ankietą 15 października 2016 r. o godz. 10:00 do Radia (DS 5 Politechniki Poznańskiej, ul. św. Rocha 11a) i zacznij swoją przygodę z Aferą!
 
UWAGA! U nas nie zarabia się pieniędzy.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK