ORGANEK - MISSISSIPPI W OGNIU

AFERA nabiera! Tej!

KATEGORIA: Afera

Rób z nami jedyną, niepowtarzalną "Aferę" !

Poszukujemy prezenterek i prezenterów :

Czujesz przyjemność z mówienia? Chętnie dzielisz się informacjami? Miasto nie jest Tobie obce a ludzie z przyjemnością słuchają Twojego głosu? Dołącz do ekipy naszego popołudniowego magazynu "Hurtownia".

Chcesz współtworzyć jedną z najstarszych list przebojów w Polsce? Interesują Ciebie nowinki muzyczne i jesteś w stanie ciekawie o nich opowiedzieć? Masz ciekawe i nieco abstrakcyjne poczucie humoru? Nasza "Aferzasta Lista Przebojów" czeka na takich jak Ty!

Najcięższa audycja w eterze "Thrashing Madness"szuka osób, które chciałyby penetrować metalowe nisze! Wymagamy znajomości ciężkiego metalu, wysokiego poziomu inteligencji oraz niebanalnego poczucia humoru.

Jesteś na bieżąco z nowościami muzycznymi? Lubisz rockowo-alternatywne kawałki? Chciałbyś zostać dziennikarzem/dziennikarką muzycznym/ą? Jeśli na te trzy pytania odpowiedziałeś/aś "tak" - aferowa redakcja muzyczna czeka właśnie na Ciebie!

Chcesz być najlepiej poinformowaną osobą w Poznaniu? A może już jesteś? Dołącz do ekipy autorów i autorek aferowych serwisów informacyjnych. Twoim zadaniem będzie znalezienie i przedstawienie na antenie najważniejszych wieści z całego miasta. Czego potrzebujesz? Dociekliwości, wolnego czasu z samego rana albo po południu, lekkiego pióra i dobrej dykcji.

A może chcesz rozmawiać z najciekawszymi ludźmi w Poznaniu? Interesuje Cię drugie dno zdarzeń? Zostań reporterem/reporterką informacyjnym/ą i poznaj miasto od nowej strony. Będziesz brał/a udział w konferencjach prasowych, prowadził/a wywiady z VIP-ami i szukał/a dziury w całym. Nie czekaj, jeśli poznawanie nowych ludzi i rozmowy z nimi to coś, w czym jesteś dobry/a. Pamiętaj, że musisz dysponować wolnym czasem przed południem.

Jeśli interesujesz się kulturą, a swoją pasją chcesz dzielić się ze słuchaczami na antenie – zostań redaktorem/redaktorką kulturalnym/ą! Do Twoich zadań będzie należeć tworzenie serwisów kulturalnych, przeprowadzanie wywiadów, przygotowanie materiałów dźwiękowych i prowadzenie audycji kulturalnych.

 Jeśli dysponujesz wolnym czasem rano, po południu lub w weekendy, lubisz rozmawiać z ludźmi, interesujesz się sportem i chcesz nauczyć się przygotowywania materiałów dźwiękowych zostań reporterem/reporterką sportowym/ą.

Wypełnij ankietę Działu Programowego
ANKIETA DO POBRANIA

Swoje miejsce w radiu znajdą także realizatorzy/realizatorki studia emisyjnego, czyli osoby otwarte, komunikatywne, czujące muzykę i chętne do nauki nowych rzeczy. Są oni odpowiedzialni za wszystko, co słychać na antenie Afery. Praca realizatora polega na obsłudze konsolety mikserskiej, wpuszczaniu prowadzących na antenę, ustawianiu brzmienia ich głosu, wypuszczaniu i miksowaniu muzyki przygotowanej przez prowadzących audycje lub redakcję muzyczną. Dzięki nim wszystko w radiu chodzi jak w zegarku. Tych umiejętności bez problemu nauczycie się nie mając nawet wiedzy technicznej, najważniejsza jest chęć do nauki i gotowość do współpracy z innymi Aferowiczami.

Poszukujemy również chętnych do współtworzenia ekipy realizatorów/realizatorek studia nagrań. Przyszły realizator studia nagrań będzie się zajmować tworzeniem (produkcją) reklam, zajawek, jingli radiowych, nagrywaniem lektorów, tworzeniem krótkich kompozycji dźwiękowych, będących podkładem pod reklamy radiowej, nagrywaniem audycji i serwisów kulturalnych emitowanych na antenie Radia Afera. Najlepsi i najbardziej wytrwali realizatorzy studia nagrań mają również możliwość pracy na profesjonalnym sprzęcie przy nagraniach zespołów muzycznych - realizacja epki, dema czy wręcz całej płyty danego zespołu (nagranie, miks, mastering). Poszukujemy ludzi dysponujących dużą ilością czasu, posiadających łatwość nauki, przyswajania wiedzy i umiejętności z zakresu produkcji radiowej, realizacji dźwięku oraz pracy z programami do obróbki, edycji, miksowania dźwięku typu Protools, Sound Forge.

Wypełnij ankietę Działu Technicznego: ANKIETA DO POBRANIA

Przyjdź z wypełnioną ankietą 19 października 2019 r. o godz. 10:00 do Radia (DS 5 Politechniki Poznańskiej, ul. św. Rocha 11a) i zacznij swoją przygodę z Aferą!
 
UWAGA! U nas nie zarabia się pieniędzy.

Klauzula informacyjna

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK