CZESŁAW ŚPIEWA - W SAM RAZ

Konferencja Inżynierii Biomedycznej

KATEGORIA: Studia

 Już poraz trzeci na Politechnice Poznańskiej odbędzie się Konferencja Inżynierii Biomedycznej. Wydarzenie adresowane jest do studentów, naukowców, medyków oraz świata biznesu.

Konferencja odbędzie się 26-27 października, ilość uczestników szacowana jest na ponad 300 osób z całej Europy oraz 20-stu prelegentów.

W programie uwzględniono pięć bloków tematycznych dotyczących dziedziny biomateriałów, implantologii, biomechaniki, robotyki medycznej oraz zaawansowanej technologii mogącej zmienić oblicze sal operacyjnych. Każdy z bloków przewiduje krótkie prelekcje wygłaszane przez wysokiej klasy specjalistów z różnych dziedzin bioinżynierii, by następnie przejść do tematycznych paneli dyskusyjnych angażujących zarówno ekspertów ze świata nauki, biznesu jak i samych studentów. Podsumowaniem całej konferencji jest blok poświęcony prezentacji innowacyjnych projektów, stworzonych przez studentów, które wpisują się w tematykę inżynierii biomedycznej,a najlepszy spośród nich zostanie nagrodzony.

Bloki tematyczne podczas Konferencji Inżynierii Biomedycznej 26-27.10.2018r.:
  • Blok Implantologia
  • Blok Biomechanika
  • Blok Biomateriały
  • Blok Nowoczesna Sala Operacyjna
  • Blok studencki

Dodatkowe informacje dostępne są tutaj.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK