Afera gra razem z WOŚP!

KATEGORIA: Afera

Radio Afera tradycyjnie już zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Centrum Kultury Zamek.

Nasza rozgłośnia będzie zbierać pieniądze do puszek w niedzielę 13 stycznia 2019 r. na specjalnym stoisku zlokalizowanym w holu CK Zamek w Poznaniu. Wylicytować będzie można płyty, książki oraz radiowe gadżety. Słuchacze mogą liczyć na spotkanie i rozmowy w radiowym towarzystwie, a także podejrzeć jak robimy "radio na żywo". Dziennikarzy i prezenterów Radia Afera będzie można spotkać z puszkami w całym Poznaniu!

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste”. Celem 27. finału WOŚP będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności - czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali.  Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK